Zespół weselny składa się z 4 osób (istnieje możliwość rozbudowy o perkusję i trąbkę, lub grania w składzie 3-osobowym)

Radek - Założyciel zespołu PRIMO I SEKUNDO

Ogarnia wszystkie sprawy organizacyjne. Kawiszowiec, wokalista i również akustyk potrafi poradzić sobie z nieakustycznymi salami których jest większość. Posiada 3 aparatury RCF,MACKIE,EV których używa w zależności od akustyki sali. Poprowadzi Waszą imprezę z humorem oraz dobierze repertuar do gustów gośći. To przedstawiciel zespołu z którym będziecie rozmawiać w sprawie oprawy muzycznej!

Renata - Wokalistka zespołu PRIMO

Śpiewała w Japonii, Emiratach, Joradnii, Francji posiada ogromny repertuar. Zawsze pogodna i wesoła co udziela się wszystkim. Zachwalanie osiągnięć, wykształcenia i walorów wokalu będzie dmuchaniem balonika więc jeśli coś ma Was przekonać to zapraszamy do posłuchania demo wokalu Renaty!

Jacek - Gitarzysta i wokalista

Założyciel byłego zespołu Galileo Band teraz gra z nami w PRIMO. Bardzo ogarnięty facet prowadzi śpiewy za stołami oraz oczepiny. Posiada spore doświadczenie muzyczne i sceniczne które wykorzystuje znakomicie w naszym zespole! Posłuchajcie go w bloku Jacek gitarzysta.

Andrzej - Saksofonista

To nauczyciel muzyki obdarzony absolutnym słuchem! Na saksofonie potrafi zagrać niemal wszystko a przede wszystkim doskonale improwizuje. Gra na swoim instrumencie całą imprezę, a nie kilka utworów dlatego saksofon jest naszą domeną! Posłuchajcie saksu w bloku saksofonista.